Кальция гопантенат табл.

Справочная аптек / Каталог лекарств / Поиск лекарств

По запросу Кальция найдено 3 предоложения


Аптека "ЕвроФарм" ( Винница )

(093) 485-16-86
Украина

Кальция гопантенат табл. 0,25 г банка №50, Фармстандарт_УфаВИТА (Россия) 260.00 грн.
Аптека "Apteka-web" ( Киев )

+38 (063) 521 85 04
Украина

Кальция гопантенат табл. 0,25 г банка №50, Фармстандарт_УфаВИТА (Россия) 260.00 грн.
Аптека 36,5 ( Одесса )

+38 (0482) 37-66-41
Одесса, Приморский район, Тираспольская улица, 4

Кальция гопантенат табл. 0,25 г банка №50, Фармстандарт_УфаВИТА (Россия) 260.00 грн.

Инструкция и описание Кальция :


Инструкция по применению Кальция глицерофосфат (Calcium glycerophosphate)

Торговое название: Кальция глицерофосфат

Действующее вещество: КАЛЬЦИЙ ГЛИЦЕРОФОСФАТ

Английское название: Calcium glycerophosphate

Украинское название: Кальцію гліцерофосфат

ATC классификация: A12AA08

Загальна характеристика:

міжнародна і хімічна назви: сalcium glycerophosphate; суміш кальцію (RS)-2,3-дигідроксипропілфосфату і кальцію 2-гідрокси-1-(гідроксиметил)-етилфосфату змінного складу, полігідрат;

основні фізико-хімічні властивості: таблетки плоскоциліндричні, білого кольору, з фаскою;

склад: 1 таблетка містить: кальцію гліцерофосфату 0,2 г;

допоміжні речовини: крохмаль картопляний, тальк, кальцію стеарат.

Форма випуску. Таблетки.

Фармакотерапевтична група. Мінеральні добавки. Препарати кальцію. Код АТС А12А А08.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Засіб, що поповнює дефіцит кальцію і стимулює анаболічні процеси. Іони кальцію приймають участь у передачі нервових імпульсів, скороченні гладких і поперечносмугастих м’язів, функціонуванні міокарду, згортанні крові; необхідні у формуванні кісткової тканини, підтримки електролітної рівноваги та функціонування інших систем і органів. Нормалізує обмін кальцію і фосфору в організмі, виявляє загальзміцнювальну дію.

Фармакокінетика. Кальцій всмоктується у іонізованій формі в шлунково-кишковому тракті і розподіляється в тканинах. 50% загального кальцію сироватки крові становить іонізований кальцій, 5% знаходиться у складі аніонних комплексів, 45% зв’язано з білками. Близько 20% кальцію виводиться із сечею, 80% - через кишечник.

Показання до застосування. Гіпокальціємія. Зниження загальної опірності, перевтома, виснаження нервової системи, гіпотрофія, рахіт (як загальнозміцнювальний засіб).

Спосіб застосування і дози. Призначають внутрішньо після їди дорослим по 1-2 таблетки (0,2-0,4 г) 2-3 рази на добу, дітям, включаючи новонароджених – по 1 таблетці (0,2 г) 1-3 рази на день. Дітям віком до 1 року таблетки подрібнюють і розчиняють у невеликій кількості води, молока або фруктового соку.

Курс лікування 2-4 тижні, при необхідності можна повторити.

Побічна дія.

З боку травної системи: слабко виражені нудота, діарея, запор, болі в животі.  З боку обміну речовин: гіперкальціємія, гіперкальціурія.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до компонентів препарату, гіперкальціємія, виражена гіперкальціурія, тромбоз, виражений атеросклероз, підвищена зсілість крові, важка ниркова недостатність.

Передозування. Симптоми: гіперкальціємія, порушення з боку шлунково-кишкового тракту (виражені нудота, діарея, запор, болі в животі). Лікування: припинити прийом препарату. В якості антидота застосовують кальцитонін, який вводять внутрішньовенно із розрахунку 5,0-10,0 МО на 1 кг маси тіла на добу.

Особливості застосування.

Рекомендується поєднувати з препаратами заліза. При застосуванні у пацієнтів, які одержують серцеві глікозиди і/або діуретики, а також при тривалому лікуванні слід контролювати концентрацію кальцію та креатиніну в крові. У випадку підвищення їх концентрації, слід зменшити дозу препарату або тимчасово припинити його прийом. У зв’язку з тим, що вітамін D3 підвищує абсорбцію кальцію з шлунково-кишкового тракту, щоб уникнути передозування кальцію, необхідно враховувати надходження вітаміну D3 та кальцію з інших джерел.

Всмоктування кальцію із шлунково-кишкового тракту може зменшуватися при одночасному прийомі деяких продуктів, наприклад, шпинату, ревеню, висівків і зернових.

Кальцій виділяється із грудним молоком, що слід враховувати при призначенні жінкам в період лактації. Якщо дитина приймає препарати кальцію або вітамін D3, то прийом Кальцію гліцерофосфату жінці слід припинити.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами.

При сумісному застосуванні препарати кальцію можуть потенціювати терапевтичні та токсичні ефекти серцевих глікозидів, підвищувати абсорбцію тетрациклінів і знижувати абсорбцію бісфосфонатів із шлунково-кишкового тракту. Глюкокортикостероїди зменшують абсорбцію кальцію. Одночасне застосування з тіазидними діуретиками або кальційвміщуючими препаратами підвищує ризик розвитку гіперкальціємії. Петльові діуретикі, навпаки, збільшують виведення кальцію нирками.

Умови та термін зберігання.

Зберігати в недоступному для дітей місці. Зберігати при температурі від 15 0С до 25 0С. Термін придатності 5 років.

Кальция - Инструкция, Цена и описание, цены и наличие в аптеках Киева, Одессы, Украины. заказ и доставка. Полная информация по препарату. Фармакология, показания к применению, противопоказания, способ применения, побочные действия, Кальция лекарственное взаимодействие, беременность, передозировка, форма выпуска, условия хранения, состав.